Informacje o firmie

    Jesteśmy firmą której korzenie sięgają roku 1989, gdzie podstawowym podmiotem działalności był handel płodami rolno-spożywczymi.
Solidność , wiedza i doświadczenie rodzinnej firmy zaowocowało w 1996 roku powstaniem marki FLORNAS.
       FLORNAS jest liderem w zakresie produkcji karm dla gołębi. To co nas cechuje to przede wszystkim jakość i doświadczenie. Stawiamy na miłą obsługę, rzetelność, uczciwość i dbałość o zadowolenie klienta.
Naszym celem jest dążenie do tworzenia coraz to lepszych mieszanek paszowych, gwarantujących dobrą kondycję i zdrowie ptaków. Wytwarzając mieszanki szczególny nacisk kierujemy na czystość, jakość znormalizowanego składu, aby to przekładało się na spektakularne rezultaty uzyskane w czasie hodowli.
Prawie 100% surowców użytych do wytworzenia naszych produktów jest pochodzenia naturalnego, co gwarantuje pełne zdrowie i doskonałą kondycję. Nasze wyroby, w odróżnieniu od produktów innych firm, nie zawierają żadnych syntetycznych substancji wabiących, smakowych czy zapachowych, które są przez nas konsekwentnie unikane. Przy opracowywaniu naszych receptur, kierujemy się całą dostępną najnowszą wiedzą naukową. Rozumiemy i wykorzystujemy również fakt, że gołębie potrzebują dodatków żywieniowych stworzonych wyłącznie dla nich. Zwracamy szczególną uwagę na dobór odpowiednio wysokiej jakości surowców. To jest dla nas priorytet. Ponadto zanim jakikolwiek produkt opuści nasz zakład, poddajemy go „testom” w firmowych i specjalistycznych gołębnikach. Pragniemy, aby poprzez utrzymanie dobrej jakości, a także minimalizację cen naszych produktów, zbudowały się więź i zaufanie pomiędzy nami a hodowcami.
Dzięki zaangażowaniu , zdobytym umiejętnościom, fachowej wiedzy , nowatorskim podejściu oraz innowacyjności w dziedzinie produkcji  nasze mieszanki oraz naturalne dodatki pokarmowe
 z powodzeniem są stosowane w najlepszych gołębnikach w wielu krajach Europy.

Wszystkim miłośnikom naszego pięknego HOBBY życzymy wielu sukcesów.
                                                                                                     Joanna i Krzysztof Cepil

 


 

Firma FLORNAS jest pod stałym nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii.
Numer idetyfikacyjny: PL2601001p

Zakład produkcyjny działa w oparciu o przepisy HACCP